نحوه اجرای پوشش سقف حیاط خلوت

از سقف حیاط خلوت در کرج به عنوان زیر مجموعه ای از سقف نورگیر برای طبقات همکف و فضاهای حیاط خلوت و پاسیو یاد میشود که بنا بر قیمت و کیفییت از رنج های مختلفی برخوردار است پوشش سقف حاط خلوت از چند جهت لازم و ضروری است و به همان اندازه و یا بیشتر از آن نحوه و نوع پوشش سقف حیاط خلوت مهم میباشد در حال حاضر سارین پوش با دارا بودن مجهزترین ابزار الات روز و کادر مجرب، با اجرا و به اتمام رساندن صدها پروژه پوشش سقف حیاط خلوت ، پاسیو ، سقف اسخر ، سقف نورگیر و سقف کاذب گام مهمی را در صنعت ساختمان یرداشته است.  .

قیمت سقف حیاط خلوت در کرج

سقف حیاط خلوت در کرج طبق تحقیقات انجام شده از پنجاه هزارتومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاری شده است اما قیمت توافق شده مشتری با کارفرما بر خی اوقات مشتری بصورت کامل مبلغ توافقی را همان ابتدا کار تسویه میکند ولی برخی دیگر پنجاه درصد مبلغ را اول کار و پنجاه درصد دیگر را بعد از اتمام کار تسویه میکنند که بستگی به توافق انجام شده میان مشتری و کار فرما دارد.

قیمت سقف حیاط خلوت کرج با سقف حبابی به متراژ و تعداد نورگیری که به کاربرده میشود و جنس آن بستگی دارد. و قیمت سقف حیاط خلوت با  پلی کربنات به متراژ ، ضخامت ورق و وزن پلی کربنات بستگی دارد. و قیمت نهایی و دقیق بعد از بازدید گفته میشود. قیمت سقف حیاط خلوت در کرج بستگی به نوع کار ، جنس استفاده شده ، مقدار مصالح استفاده شده ، نوع پروژه به لحاظ سختی و وسعت کار و طرحی که مشتری مد نظر دارد میتواند قیمت بالایی را در بر داشته باشد.

شاخص هایی که برای کیفیت سقف حیاط خلوت در کرج مد نظر میباشد :

آببندی کامل –  عایق حرارت – مقاومت شیمیایی و فیزیکی – میزان گارانتی-   ثبات رنگی  و .

کیفیت سقف حیاط خلوت در کرج

شاید بگویید که کیفیت یک چیز نسبی است ولی سقف حیاط خلوت نیز مانند هر محصول دیگری علاوه بر قیمت بحث کیفیت نیز برقرار است اما اینکه شاخص های کیفیت که برای سقف حیاط خلوت در کرج چگونه است توسط خود مشتری و کارفرما توافقی گفت و گو میشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *